Prekių grąžinimas-keitimas

Mūsų tikslas, kad visi klientai būtų patenkinti įsigytomis prekėmis. Tikslus prekės aprašymas leis nesunkiai išsirinkti labiausiai tinkamą vaikišką prekę, įvertinti jo sudėtį ir kokybę, tačiau jeigu taip nutiko, kad vis tik vaikui netiko, mes mielu nori jį pakeisime ar priimsime atgal.

Apie savo norą pakeisti ar grąžinti prekę turite pranešti per 7 dienas nuo prekių gavimo dienos.

Keitimo sąlygos:

Jeigu nupirktas rūbelis jums vis tik per mažas ar per didelis,mes galime jį pakeisti. Keisti galime į kitą dydį, ar į kitą modelį. Jeigu kaina skiriasi, primokate skirtumą arba mes grąžiname dalį pinigų. Siuntimo išlaidas mums atgal apsimoka pats klientas, naują prekę pristatysime pagal standartinius įkainius nurodytus Prekių pristatymas, todėl atidžiai paskaitykite prekės aprašymą, jeigu kilo klausimų rašykite mums.aikišką prekę, įvertinti jo sudėtį ir kokybę, tačiau jeigu taip nutiko, kad vis tik vaikui netiko, mes mielu nori jį pakeisime ar priimsime atgal.

Grąžinimo sąlygos:

Gautas rūbelis neatitiko jūsų lūkesčių, jis negražiai žiūrisi ant jūsų vaikučio, netiko dydis, galime prekę priimti atgal. Siuntimo išlaidas mums atgal apsimoka pats klientas, pinigus jums grąžinsime atgal į sąskaitą. PASTABA: grąžinsime tik prekės kainą atitinkančią sumą be siuntimo išlaidų ir pinigus grąžinsime po prekės gavimo atgal, nes galima grąžinti tik naujas prekes, su etiketėmis, tik įvertinę prekės būklė ir nustatę kad ji nauja ir nesugadinta grąžinsime jus pinigėlius.

Pasitaiko ir brokuotų prekių arba per klaidą įdėjome ne jūsų pageidaujamą dydį ar modelį. Nekokybiškas prekes keičiame arba grąžiname pinigus, visas siuntimo išlaidas tokiu atveju apmokame mes.

Keičiamos arba grąžinamos prekės turi atitikti šiuos reikalavimus:

  1. Prekė neturi būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta, nesutepta ir nepraradusi savo prekinės išvaizdos.
  2. Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis.
  3. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, pilnos komplektacijos.
  4. Negrąžinamų prekių sąrašą galite rasti 2012 m. kovo 15 d. LR ūkio ministro įsakymo Nr. 4-243 (Žin., 2012, Nr. 34-1637) „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" 17 punkte.